Aktualności
2023-10-17
Numery kont - zajęcia dodatkowe- W zakładce "do pobrania " - "zajęcia dodatkowe" zamieszczone zostały numery kont firm prowadzących zajęcia dodatkowe.
2023-09-01
Nowy Rok Szkolny- Kochane Dzieci, drodzy Rodzice. Z radością informujemy, że już 01.09.2023 rozpoczynamy nowy rok szkolny w Krainie Tęczy
2023-06-02
Zebranie- Przypominamy, że zebranie dla Rodziców dzieci nowoprzyjętych odbędzie się dnia 02.06.2023 o godz.17.00
2023-05-29
Dni Adaptacyjne- Dni adaptacyjne dla naszych nowych przedszkolaków rozpoczynają się od 29.05 i trwać będą do 02.06.2023 Zapraszamy codziennie w godz.15.00 - 16.00
2023-05-04
Dzień Mamy i Taty- INFORMUJEMY,ŻE HARMONOGRAMY UROCZYSTOŚCI Z OKAZJI OBCHODÓW DNIA MAMY I TATY PODANE ZOSTANĄ W NAJBLIŻSZYM CZASIE
2023-04-18
WAŻNE - PROJEKT PLASTYCZNY- Projekt plastyczny "Zwierzęta w Czterech Porach Roku"
Poniedziałek :
Śniadanie : chleb oliwski (MĄKA PSZENNA, GLUTEN)
Chleb razowy ( MĄKA ŻYTNIA, GLUTEN)
Masło (MLEKO)
Schab bukowy (BIAŁKO SOJOWE, GLUTEN, GORCZYCA, SELER )
Ser gouda (laktoza)
herbata z cytryna
kakao (MLEKO)
Ogórek świeży, rzodkiewka
Obiad : zupa ziemniaczana /kurczak,ziemniaki, włoszczyzna (SELER), woda, sól, pieprz, ziele angielskie, pietruszka świeża
Makaron kokardki z twarożkiem waniliowym i polewą śmietankową
Woda z cytryną
Podwieczorek :
Bułka paryska, parówki drobiowe, ketchup, papryka, herbata wiśniowa
Jabłko
Wtorek :
Śniadanie : chleb oliwski (MĄKA PSZENNA, GLUTEN )
Chleb razowy ( MĄKA ŻYTNIA, GLUTEN, SOJA)
Masło (MLEKO)
Poledwica sopocka (SOJA, GORCZYCA, GLUTEN)
Dżem brzoskwiniowy
Papryka, pomidor
Herbata owocowa
Kakao (MLEKO)
Obiad :
zupa rosół z kluseczkami / kurczak,kluseczki,por,włoszczyzna(Seler) , sól, liść laurowy, pieprz, ziele angielskie,
Udko trybowane z pieca w ziołach, ziemniaki z koperkiem, surówka marchewka z jabłkiem
Lemoniada
Podwieczorek :
Owsianka na mleku z musem truskawkowym
Mandarynka
Środa :
Śniadanie :
chleb oliwski (MĄKA Żytnia, GLUTEN)
Chleb orkiszowy ( MĄKA ORKISZOWA), SOJA, ORZECHY, SEZAM)
Masło (MLEKO)
Schab Benedykta (SOJA, GORCZYCA)
Pomidor, ogórek świeży
Serek almette ziołowy
herbata owocowa
kakao (MLEKO)
Obiad :
Zupa krem z marchewki z groszkiem ptysiowym/ kurczak, marchew,groszek ptysiowy,,włoszczyzna ,(SELER) ,liść laurowy, sól, pieprz, ziele angielskie
Racuszki z jabłkiem i cukrem pudrem
Woda z cytryną
Podwieczorek:
Kanapeczki z serem włoszczowskim, ketchup, rzodkiewka
Herbata melisa
Pomarańcza
Czwartek :
Śniadanie :
chleb oliwski (MĄKA Żytnia, GLUTEN)
Chleb orkiszowy ( MĄKA ORKISZOWA), SOJA, ORZECHY, SEZAM)
Masło (MLEKO)
Polędwica Sopocka (SOJA, GORCZYCA)
Serek topiony
Pomidor, papryka
herbata malinowa
kakao (MLEKO)
Obiad :
Zupa pieczarkowa / kurczak,pieczarki ,ziemniaki,włoszczyzna ,(SELER) ,liść laurowy, sól, pieprz, ziele angielskie,
Gulasz z szynki w sosie pieczeniowym, kasza bulgur, buraczki zasmażane
Podwieczorek:
Deser monte / wyrób własny /
Banan
Piątek :
Śniadanie :
chleb oliwski (MĄKA PSZENNA, GLUTEN)
chleb z dynią ( MĄKA ŻYTNIA, GLUTEN)
masło (MLEKO)
Jajecznica na maśle
Pomidor, ogórek kiszony
Schab bukowy
Herbata z miodem
Kakao (MLEKO)
Obiad :
Zupa grysikowa /kurczak,kasza manna,ziemniaki,włoszczyzna, (SELER) liść laurowy, ziele angielski, ,sól, pieprz, pietruszka
Paluszki rybne z fileta, ziemniaki z koperkiem, kapusta kiszona
Sok pomarańczowy
Podwieczorek:
Bułeczka maślana z miodem, mleko
Jabłko